+ 420 775 327 589

Volný byt k okamžitému prodeji

Byt 2+kk o výměře 83,4m2

 

Číslo jednotky dle PV: 43/6

Jedná se o velký byt situovaný na východní stranu, včetně oken a balkonu, oken z kuchyně a propojené jídelny.

Byt má velkou hlavní obytnou místnost a druhou místnost do vnitrobloku – např. budoucí ložnici či pracovnu.

Neopominutelným prvkem bytu je velká koupelna s rohovou vanou a prostorným sprchovým koutem. Důležitý je i bezbariérový vstup horním vchodem od parkoviště.

 

Záruka:

Na předmět prodeje poskytuje prodávající kupující v souladu se smlouvou o dílo uzavřenou se zhotovitelem díla, společností PFF – stavební společnost s.r.o., IČ: 27507751, se sídlem Slovany 3051, 544 01 Dvůr Králové nad Labem (dále jen „zhotovitel díla“), záruku v délce 60 měsíců, která počíná běžet dnem protokolárního předání díla. Na zařizovací předměty a technologická zařízení nebo vybavení společných částí domu či bytu se poskytuje záruční lhůta dle jednotlivých záručních listů od dodavatelů.

Energetický štítek domu

Je třeba vyzdvihnout i samotné prostředí.

Město Jilemnice je perfektním místem pro někoho, kdo chce mít v blízkosti svého bydliště veškeré zázemí a přitom dostatek soukromí malého města (asi 6.000 obyvatel) s možností výletů do přírody.

V zimě využít místa jako významného lyžařského centra, Jilemnice je označovaná přídomkem „kolébka českého lyžování“. Navíc získala titul Historické město roku 2012.

Má tak mnoho co nabídnout ať už novým „přistěhovalcům“, či občasným návštěvníkům.

Více informací k různým aktivitám – sjezdovému i běžeckému lyžování, komplexnímu sportovnímu a relaxačnímu areálu Hraběnka a dalším možnostem vyžití i pro letní sezónu – naleznete zde:

www.sport-jilemnice.cz, www.mestojilemnice.cz