+ 420 775 327 589

Volný byt k okamžitému prodeji

Byt 2+kk o výměře 66,6m2

 

Číslo jednotky dle PV: 43/5

Byt je absolutně atypický, vůči ostatním bytům v domě. Má samostatný vchod, předzahrádku i parkovací stání.

Jedná se o multifunkční prostor. V původních plánech s ním bylo počítáno jako s ordinací, později byl prostor projektově i funkčně přetvořen na byt, který je však zcela oddělen od zbytku domu.

Okna a předzahrádka jsou orientovány na východní stranu. Kvůli větší světlosti byly vchodové i terasové dveře plně prosklené, stejně tak vnitřní příčky (zádveří), i okenní pás pod stropem v případné pracovně/ ložnici. Součástí bytu je velká koupelna se sprchovým koutem i vanou.

Byt je ideální k využití jako apartmán, jehož provoz nebude rušit zbytek domu. Navíc má samostatné parkování – až pro 3 auta.

 

Záruka:

Na předmět prodeje poskytuje prodávající kupující v souladu se smlouvou o dílo uzavřenou se zhotovitelem díla, společností PFF – stavební společnost s.r.o., IČ: 27507751, se sídlem Slovany 3051, 544 01 Dvůr Králové nad Labem (dále jen „zhotovitel díla“), záruku v délce 60 měsíců, která počíná běžet dnem protokolárního předání díla. Na zařizovací předměty a technologická zařízení nebo vybavení společných částí domu či bytu se poskytuje záruční lhůta dle jednotlivých záručních listů od dodavatelů.

Energetický štítek domu

Je třeba vyzdvihnout i samotné prostředí.

Město Jilemnice je perfektním místem pro někoho, kdo chce mít v blízkosti svého bydliště veškeré zázemí a přitom dostatek soukromí malého města (asi 6.000 obyvatel) s možností výletů do přírody.

V zimě využít místa jako významného lyžařského centra, Jilemnice je označovaná přídomkem „kolébka českého lyžování“. Navíc získala titul Historické město roku 2012.

Má tak mnoho co nabídnout ať už novým „přistěhovalcům“, či občasným návštěvníkům.

Více informací k různým aktivitám – sjezdovému i běžeckému lyžování, komplexnímu sportovnímu a relaxačnímu areálu Hraběnka a dalším možnostem vyžití i pro letní sezónu – naleznete zde:

www.sport-jilemnice.cz, www.mestojilemnice.cz